تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


راهنمای تهیه فیلم ارایه مجازی از کلیه شرکت کنندگان محترم در همایش
1 اسفند 1401

به اطلاع تمامی نویسندگان محترم که مقالات آنها پذیرفته شده است می رساند فایل ارایه مجازی خود را توسط نرم افزار پاورپوینت و فرمت کنفرانس بصورت فیلم ضبط کرده و حداکثر تا تاریخ 2 اسفند 1401 به ایمیل کنفرانس (aseis.velayat.ac.ir) یا با نرم افزار ایتا یا روبیکا به شماره 09188424882 ارسال نمایند.


ادامه مطلب ...

تمدید مهلت ارسال مقالات در همایش
20 بهمن 1401

پیرو تقاضای علاقه مندان به شرکت در همایش، به اطلاع می رساند آخرین مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 28 بهمن 1401 تمدید گردید. توجه فرمایید که این تاریخ مجددا تمدید نخواهد گردید، لذت خواهشمند است نسبت به ارسال فایل مقاله سریعا اقدام فرمایید.


ادامه مطلب ...

پیشنهاد ارائه کارگاه آموزشی
6 بهمن 1401

با استعانت از درگاه خدای متعال، دانشگاه ولایت ایرانشهر مفتخر است دومین همایش ملی کاربردهای نوین علوم و مهندسی در صنعت و جامعه را در تاریخ ۳ الی ۵ اسفندماه 1401 در دانشگاه ولایت (به صورت مجازی و حضوری) برگزار نماید. کمیته برگزاری همایش از کلیه پژوهشگران، صاحب‌نظران، متخصصان و صنعتگران و جامعه پژوهان فعال در دانشگاه‌ها، صنایع و ارگان‌های مرتبط دعوت می‌نماید تا با ارائه مباحث/دستاوردهای روز و مهم در قالب کارگاه‌های آموزشی در به‌روز کردن دانش و مهارت علاقمندان مربوطه با این همایش مشارکت و همکاری نمایند


ادامه مطلب ...

اعلام حمایت دانشگاه شهید باهنر کرمان از دومین همایش ملی محاسبات نرم علوم مهندسی
26 دی 1401

با توجه به مکاتبات صورت گرفته، دانشگاه شهید باهنر کرمان حمایت معنوی خود را از دومین همایش ملی محاسبات نرم علوم مهندسی در صنعت و جامعه اعلام داشت.

 


ادامه مطلب ...

اعلام حمایت دانشگاه گلستان از دومین همایش ملی محاسبات نرم علوم مهندسی
10 دی 1401

با توجه به مکاتبات صورت گرفته دانشگاه گلستان حمایت معنوی خود را از دومین همایش ملی محاسبات نرم علوم مهندسی در صنعت و جامعه اعلام داشت.

 

 


ادامه مطلب ...

برگزاری همایش به صورت ترکیبی (حضوری/مجازی)
7 دی 1401

به اطلاع کلیه پژوهشگران عزیز مي رساند باتوجه به دشواري حضور پژوهشگران گرامي از شهرها و نواحي دور كشور در محل برگزاري همایش و عدم امكان حضور تمام شركت كنندگان گرامي به صورت حضوري در همايش، اين عزيزان مي توانند به صورت غير حضوري در همايش شركت نمایند. لازم به ذکر است هیچگونه تفاوتی در گواهینامه های صادره برای شرکت کنندگان حضوری و غیرحضوری از لحاظ امتیاز، کیفیت و محتوی متنی وجود نخواهد داشت.


ادامه مطلب ...

راهنمای تهیه فایل های مقالات و پوستر
20 آذر 1401

مقالات ارسالی بایستی از کیفیت مطلوب برخوردار بوده و حاوی آخرین یافته‌های علمی مؤلفان باشد. همچنین این مقاله یا مقالات قبلا در مجلات یا کنفرانس‌های دیگر، ارائه نشده باشند. درضمن، مقالات ارسالی باید از الگوهای نگارشی مشخص‌شده در قسمت «الگوی نگارش مقالات» پیروی نمایند. لازم به ذکر است مقالاتی که الگوهای ذکر‌شده را رعایت نکرده باشند، برای داوری ارسال نخواهند شد. مقالات باید با فرمت‌های word و pdf در سامانه، بارگذاری شوند.

 


ادامه مطلب ...

اعلام حمایت بنیاد ملی نخبگان استان سیستان و بلوچستان از دومین همایش ملی محاسبات نرم علوم مهندسی
16 آذر 1401

با توجه به مکاتبات صورت گرفته بنیاد ملی نخبگان استان سیستان و بلوچستان حمایت معنوی خود را از دومین همایش ملی محاسبات نرم علوم مهندسی در صنعت و جامعه اعلام داشت.


ادامه مطلب ...

اعلام حمایت مجله معتبر Mechanics of Advanced Composite Structure از دومین همایش محاسبات نرم علوم مهندسی
16 آذر 1401

با توجه به توافق دبیرخانه کنفرانس با مجله بین المللی “Mechanics of Advanced Composite Structure” ، نمایه شده در ISC و SCOPUS دارای رتبه SJR Q3 این مجله معتبر اعلام حمایت معنوی و علمی خود را برای چاپ مقالات برتر کنفرانس اعلام داشت.


ادامه مطلب ...

مجوز ISC با شماره ۵۷۵۹۹ -۰۱۲۲۱ اخذ شد.
13 آذر 1401

تمام مقالات پذیرفته شده در دومین همایش ملی محاسبات نرم علوم مهندسی در صنعت و جامعه در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام  نمایه خواهد شد. شایان ذکر است تنها مقالات ارائه شده در کنفرانس ها و کنگره های نمایه شده در پایگاه اسنتادی علوم جهان اسلام دارای امتیاز پژوهشی و نمره پایان نامه می باشند.


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

05431251251

نمابر

05431251251

ایمیل

aseis@velayat.ac.ir

آدرس

سیستان و بلوچستان، ایرانشهر، کیلومتر ۵ بزرگراه شهید مرادی، دانشگاه ولایت، دانشکده فنی مهندسی و علوم پایه، دبیرخانه دائمی همایش ها

تاریخ های مهم همایش
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
9 آذر 1401
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
9 آذر 1401
آخرین مهلت ثبت نام
30 بهمن 1401
آخرین مهلت ارسال مقاله
30 بهمن 1401
تاریخ برگزاری

1401/12/03

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه ولایت