تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


روش تدوین مقاله

 بدین‌وسیله به اطلاع اساتید، پژوهشگران، صنعت‌گران و دانشجویان گرامی در سرتاسر کشور می‌رساند که "دومین همایش ملی محاسبات نرم علوم مهندسی در صنعت و جامعه" به‌همت دانشگاه ولایت ایرانشهر در سطح ملی و در روزهای 3-5 اسفندماه سال 1401 به صورت حضوری و مجازی برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این کنفرانس، فراهم نمودن زمینه‌ای در راستای عارضه یابی، مانع زدایی و پشتیبانی از جامعه و صنعت، تبادل افکار، ارائه دستاوردهای جدید علمی و پژوهشی، آشنایی با مسائل و دستاوردهای روز در زمینه تمامی محورهای اصلی و فرعی همایش می‌باشد.

در این راستا از کلیه پژوهشگران، متفکران و مبتکرین دعوت می‌شود که برای تحقق اهداف یادشده، مقاله‌های پژوهشی اصیل خود را در زمینه موضوعی یکی از «محورهای کنفرانس» به زبان فارسی یا انگلیسی تهیه کنند و حداکثر تا تاریخ‌ 20 بهمن ماه 1401 از طریق «سامانه کاربران»، به‌صورت آنلاین به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

مقالات ارسالی بایستی از کیفیت مطلوب برخوردار بوده و حاوی آخرین یافته‌های علمی مؤلفان باشد. همچنین این مقاله یا مقالات قبلا در مجلات یا کنفرانس‌های دیگر، ارائه نشده باشند. درضمن، مقالات ارسالی باید از الگوهای نگارشی مشخص‌شده در قسمت «الگوی نگارش مقالات» پیروی نمایند. لازم به ذکر است مقالاتی که الگوهای ذکر‌شده را رعایت نکرده باشند، برای داوری ارسال نخواهند شد. مقالات باید با فرمت‌های word و pdf در سامانه، بارگذاری شوند.

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

05431251251

نمابر

05431251251

ایمیل

aseis@velayat.ac.ir

آدرس

سیستان و بلوچستان، ایرانشهر، کیلومتر ۵ بزرگراه شهید مرادی، دانشگاه ولایت، دانشکده فنی مهندسی و علوم پایه، دبیرخانه دائمی همایش ها

تاریخ های مهم همایش
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
9 آذر 1401
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
9 آذر 1401
آخرین مهلت ثبت نام
30 بهمن 1401
آخرین مهلت ارسال مقاله
30 بهمن 1401
تاریخ برگزاری

1401/12/03

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه ولایت