سومین همایش ملی محاسبات نرم علوم مهندسی در صنعت و جامعه
27 آبان 1402

با استعانت از پروردگار متعال، سومین همایش سالانه ملی محاسبات نرم علوم مهندسی در صنعت و جامعه به همت دانشگاه ولایت ایرانشهر در اسفند ماه سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. این همایش فرصت مناسبی برای ارائه دستاوردهای علمی و ایده های نوین پژوهشگران خلاق، در رشته های مهندسی و در راستای نیازهای جامعه و صنعت را فراهم می نماید.

در این راستا از تمامی اساتید دانشگاه، دانشجویان و پژوهشگران دعوت می‌شود تا با ارائه مقالات علمی، صنعتی و پژوهشی خود در زمینه‌های گوناگون مرتبط با مهندسی، در این همایش مشارکت کنند و به غنای آن بیفزایند. همچنین از، محققان و صنعتگران دعوت می‌شوند تا با ارائه ایده‌ها، مشکلات و چالش‌هایی که در صنعت به وجود آمده، در قالب مقالات کوتاه، در فرآیند تقویت ارتباطات میان صنعت و دانشگاه سهیم شوند. برنامه این همایش شامل نشست‌های علمی موازی و گروه‌های کاری تخصصی، جلسات ارائه مقالات پژوهشی و صنعتی، سخنرانی‌های کلیدی از جانب اساتید برجسته داخلی، نمایشگاه محصولات فنی و صنعتی، کارگاه‌های آموزشی تخصصی و مسابقات علمی برای دانشجویان و صنعتگران می‌باشد.

آرزو می‌کنیم که این دوره فرصتی مناسب برای بروز توانایی‌ها و استعدادها باشد و یک سکوی موثر برای نمایش ظرفیت‌های علمی و عملی دانشگاهیان و صنعتگران ایرانی ارائه دهد. امیدواریم که این رویداد بتواند به تحقق اهداف اقتصاد دانش‌بنیان و برنامه‌ریزی برای استقلال اقتصادی و توسعه فنی کشور کمک کند.


ادامه مطلب ...

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
27 آبان 1402

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:


ادامه مطلب ...

ضرورت ارسال فایل های چکیده و اصل مقاله
27 آبان 1402

به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می رساند پس از ثبت مقاله خود باید با مراجعه به کنترل پنل خود برای هر مقاله دو فایل به شرح زیر ارسال نمایید :

  • فایل چکیده مقاله در فرمت word
  • اصل مقاله در فرمت  word

 

تنها هنگامی که هر دو فایل بالا ارسال شد وضعیت مقاله شما به حالت "دریافت مقاله" تغییر می کند و جهت ارسال برای داوری اماده می شود.

عدم ارسال هر کدام از فایل های اعلام شده تا مهلت مقرر باعث عدم ورود مقاله به مرحله داوری می گردد.


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

05431251251

نمابر

05431251251

ایمیل

aseis@velayat.ac.ir

آدرس

سیستان و بلوچستان- ایرانشهر- کیلومتر 5 بزرگراه شهید مراذی- دانشگاه ولایت- دانشکده فنی و مهندسی و علوم پایه- دبیرخانه دائمی همایش ها

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه ولایت